Witaj mamo, witaj tato !

Witaj !
Na naszych warsztatach  rodzice mają szansę przygotować się do porodu, karmienia i pielęgnacji noworodka oraz pełnienia ról rodzicielskich.
Nasze podejście opiera się na pracy z rodzicami. Zakładamy, że każdy rodzic posiada wiedzę umożliwiającą im osiągnięcie sukcesu – pomagamy ją odkryć.
Dzięki nam możesz dowiedzieć się,  jak pracować z emocjami, aby rozładować chwile uczucia przytłoczenia nową, podwójną  rolą.
Dążymy do określenia, co to oznacza dla nich – zarówno osobiście, jak i zawodowo pod względem spełniania potrzeb mamy i taty,  ale też potrzeb zespołu jakim jest rodzina.
Z nami możesz uniknąć obszarów, które łatwo mogą zachwiać zdolność kobiety do bycia matką z marzeń i pragnień.
Zajęcia prowadzą specjaliści z dziedziny położnictwa, laktacji, fizjoterapii dorosłych i dzieci, którzy swoją wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem, przekazują rodzicom.

Troszczymy się zarówno o ciało jak i ducha, dlatego u nas poznasz niezbędną wiedzę i praktyczne umiejętności manualne, ale też otrzymasz pomoc psychologiczną.
Dzięki ścisłej współpracy z rodzicami osiągamy pożądane rezultaty w postaci porodów naturalnych bez użycia zbędnych interwencji. Odpowiednia i celowa opieka, dedykowana indywidualnemu podejściu do rodzącej, pozwala na bezpieczne i zdrowe narodziny.
Pomagamy przejść przez początki bycia rodzicem – czas, w którym emocje odgrywają wielką rolę a umiejętności często zawodzą.
Z nami to wszystko jest łatwiejsze i będziemy się starali aby było, także szczęśliwe.

 

 

Narodziny obejmują wiele sfer.
Dla niektórych, poród jest bardzo fizycznym wydarzeniem, dla innych może to być emocjonalnym lub psychicznym uniesieniem bliskim świętości, dla jeszcze innych, terminem medycznym.
Matki muszą mieć prawo do wyboru przeżywania porodu zgodnie z normami moralnymi i w zgodzie z własną inteligencją i intuicją.
Zdajemy sobie sprawę, że poród jest w dużej mierze tak indywidualnym doświadczeniem, że odczucia i przeżycia zmysłowe matek mogą się bardzo różnić.

W naszej szkole mamy przewidziany czas na konsultacje położnicze, psychologiczne, rozmowy ze specjalistami, matkami i kobietami.

Z nami :
– zrozumiesz potrzebę niemowląt do regulacji temperatury i częstego łączenia się z mamą w okresie noworodkowym
– opanujesz umiejętność rozpoznawania i leczenia żółtaczki u noworodków. Umiejętność oceny nasilenia żółtaczki i  przyczynę.
– opanujesz umiejętność rozwiązywania konfliktów, także tych domowych 🙂

A to nie wszystko co się wydarzy .

Zapraszamy do kontaktu :  biuro@agape.edu.pl

 

Nasza innowacyjność   jest oparta na dowodach i badaniach, chcemy stale ulepszać i dostarczać opiekę o wysokiej wartości, z wynikami, które pokazują naszą zdolność do wprowadzania rodziców w świat nowego życia  poprzez doskonalenie osób i rodzin  w sferze zdrowia psychicznego, społecznego, fizycznego i duchowego.