(48) 794072072

biuro@agape.edu.pl

Psycholog

Każde ciało jest inne, a reakcje w porodzie zależą od wielu czynników. Jestem przekonana i wierzę, że każda kobieta która zachodzi w ciążę, może dołożyć wszystkich sił żeby poczuć się godnie w ciąży i świadomie przygotować się do porodu. Jeżeli pragniesz właśnie takiej drogi. Zapraszam cie na konsultacje psychologiczne, rozmowę ze specjalista, matką i kobietą. Będę cie słuchać i umacniać w Twoich pragnieniach.

Anna Las-Opolska, psycholog, trener

 

 

Jestem Psychologiem klinicznym, Psychoterapeutą Racjonalnej Terapii Zachowań „RTZ, Trenerem rozwoju osobistego. Ukończyłam kurs terapii Poznawczo– Behawioralnej, Szkołę Trenerów rekomendowanej przez PTP, Kurs Profesjonalnej Pomocy MDDA. Liczne warsztaty, szkolenia oraz spotkania z ciekawymi ludźmi, m.in. z Katarzyną Smólską-Łynka, pozwalają mi czerpać inspirację do pracy zawodowej, w której kieruję się podejściem eklektycznym. Od 2002 roku tworzę i realizuję autorskie projekty rozwojowe. Wierzę i doświadczam, że zmiana jest możliwa.

Wspieram w budowaniu stabilnej samooceny, przezwyciężaniu bezsilności, stresu, kryzysu życiowego, depresji, lęku, natręctw, przewlekłych chorób somatycznych. Pomagam w wyznaczaniu celów zawodowych, osobistych i budowaniu motywacji do rozwoju.

Pomagam parom, które przeżywają kryzys w związku i chciałyby się nauczyć rozwiązywać konflikty z korzyścią dla obojga partnerów.

Towarzyszę rodzinom w rozwiązywaniu trudności komunikacyjnych i wychowawczych oraz w przezwyciężaniu konfliktów.

Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą, szkoląc, pisząc artykuły do gazet.

 Moim priorytetem jest bardzo indywidualne i ludzkie podejście do każdego problemu, cenię sobie autentyczność i staram się w każdej sytuacji zachować profesjonalizm.

Poza pracą, poświęcam czas na obszary, które są dla mnie inspiracją do rozwoju. W roli mamy, z zaszczytem towarzyszę w rozwoju moim dzieciom. Dzięki nim obserwuję siłę i motywację do pokonywania trudności, jaką jesteśmy obdarzeni od samych narodzin. To doświadczenie zrewolucjonizowało mój pogląd dotyczący rozwoju człowieka.

Pasja odnawiania starych mebli pokazuje mi, że odnalezienie prawdziwego piękna może być ukryte głęboko we wnętrzu, potrzeba jedynie odrobiny wysiłku, aby to piękno wydobyć.

Praca w ogrodzie oraz podróże uczą mnie pokory i szacunku do natury. Niejednokrotnie jestem zaskakiwana pięknem otaczającego świata.

źródło : http://www.masens.com.pl/o-nas-las-opolska.phpSzkoła rodzeniaPoradnieRehabilitacja niemowlątRehabilitacja dzieci Rehabilitacja dorosłych